Czemu drukarka nie chce drukować hp

Co zrobić gdy drukarka nie chce drukować z komputera?

Zacznij od upewnienia się, że to nie komputer “przysnął” i zarejestrował fakt, że chcesz coś wydrukować. Jeśli drugie kliknięcie, a drukarka leży obok ciebie, sprawdź, czy jest włączona i podpięta do prądu.

Dlaczego drukarka HP nie jest dostępna?

Błędy sieci i sprzętu można skasować, ponownie uruchamiając wszystkie urządzenia. Wyłącz drukarkę i włącz ją ponownie. Odłącz kabel zasilający od routera, poczekaj 10 sekund, podłącz kabel ponownie, a następnie poczekaj na nawiązanie połączenia internetowego. Wyłącz telefon lub tablet, a następnie włącz ponownie.

Co zrobić żeby drukarka przestała drukować?

Możesz również skorzystać z menu Drukarka i wybrać polecenie Anuluj wszystkie dokumenty. Spowoduje to anulowanie drukowania wszystkich dokumentów oczekujących.

Czemu drukarka nie jest dostępna?

Drukarka może znajdować się w trybie offline, przez co jej użycie nie będzie możliwe. Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest blokada usługi bufora drukarki, przestawiona opcja trybu offline, albo problemy z połączeniem z WiFi.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: