Papier transferowy jaka drukarka

Jaka drukarka do termotransferu PCB?

#7 BasherX. Żeby wykonać płytkę PCB metodą termotransferu, potrzebna jest drukarka laserowa, papier kredowy oraz żelazko (laminatorem również można, zapewne po małych przeróbkach). I oczywiście laminat miedzi.

Jaka drukarka do nadruku na koszulkach?

Epson DTG – najlepsze drukarki do nadruków Przede wszystkim posiada dwie pompy, które gwarantują prawidłowe zasilanie głowicy w białą farbę. Dzięki temu nie trzeba czyścić głowicy co 20-30 wydruków – oszczędzamy w ten sposób nie tylko farbę, ale również koszulki, na których to czyszczenie musiałoby się odbywać.

Jaki papier na naprasowanki?

Naprasowanki na odzież można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Do ich przygotowania potrzebny jest papier transferowy (inaczej papier do sublimacji, papier do naprasowanek lub folia termotrafnsferująca) oraz drukarka.

Do czego służy papier transferowy?

Papier, który wchłania atrament, bądź laser drukarki i przenosi go na inną powierzchnię, nazywa się papierem transferowym. Istnieje wiele rodzai takiego papieru. Papier transferowy na powierzchnie twarde, nadaje się do ozdobienia np. mebli, ściany czy kubków.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: