Jaka drukarka sla

Jaką drukarke Zywiczna kupic?

Jeśli szukasz drukarki żywicznej do nauki lub w celu wytwarzania dokładnych modeli jak figurki, prototypy, czy nawet części użytkowe, idealnym sprzętem na start będzie właśnie Flashforge Foto 6.0. Nie oznacza to jednak, że w naszej ofercie nie znajdziesz bardziej zaawansowanych maszyn pracujących w technologii UV LCD.

Jaka drukarka FDM?

Creality Ender-3 to bodaj najpopularniejsza drukarka 3D do 1000 zł, wybierana przez osoby chcące rozpocząć przygodę z drukiem w technologii FFF. Konstrukcja o wymiarach 440 x 410 x 465 mm jest oparta na wysokiej jakości profilach z wytłaczanego aluminium, co zapewnia doskonałą sztywność ramy drukarki.

Na czym polega system druku typu ślą DLP?

Stereolitografia należy do grupy technik druku 3D, które wykorzystują proces fotopolimeryzacji (podobnie jak technologia DLP (ang. Direct Light Processing), z którą ma wiele wspólnych cech). Budowany obiekt powstaje wskutek selektywnego utwardzania żywicy fotopolimerowej światłem lasera.

Jaka drukarka 3D do modelarstwa?

Zobaczmy zatem kilka modeli drukarek, które sprawdzą się także do modelarstwa. Zacznijmy od modeli budżetowych, które znajdziemy w kwocie do 1000 złotych (w zależności od konkretnych ofert). Zaliczymy do nich na przykład Anycubic Photon Mono lub 3D Creality Halot-One CL-60.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: