Jaka drukarka laserowa czy atramentowa

Co jest lepsze Drukarka laserowa czy atramentowa?

Drukarka laserowa jest lepszym rozwiązaniem, gdy drukuje się dużo i oczekuje wydruków wysokiej jakości. Dla warunków domowych alternatywnym rozwiązaniem może być atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, które oprócz drukowania, pozwala również skanować i kserować, co jest przydatne zwłaszcza dla uczniów i studentów.

Jaka drukarka do zdjęć laserowa czy atramentowa?

Zastanawiając się, jaka drukarka do zdjęć do domu sprawdzi się najlepiej, warto postawić na drukarkę atramentową. Drukarka atramentowa do zdjęć nie będzie kosztowała majątku, a jednocześnie zapewni dobrą jakość drukowanych zdjęć.

Czy warto kupic drukarkę atramentowa?

Najczęściej wymieniane zalety drukarek atramentowych: niska cena urządzenia (w porównaniu do drukarek laserowych), mniejsze wymiary (w porównaniu do urządzeń laserowych), niedrogi kolorowy wydruk, możliwość drukowania zdjęć.

Jaka drukarka do sporadycznego użytku?

Najlepszym rozwiązaniem, gdy drukujesz okazjonalnie, okaże się laserowa drukarka monochromatyczna. Wydruk w czerni jest tańszy niż w kolorze, a specyfika technologii laserowej pozwala na rzadkie korzystanie z drukarki bez szkody dla kondycji sprzętu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: