Jaka drukarka fiskalna online

Co to jest drukarką fiskalną online?

Drukarka bądź kasa fiskalna online od modeli stosowanych do tej pory różni się tym, że przesyła dane o zarejestrowanych transakcjach w sposób automatyczny – drukarkę lub kasę należy podłączyć do sieci. Zasady ewidencjonowania sprzedaży na kasach i drukarkach online nie zmienią się.

Jaka kasa fiskalna online?

Posnet Ergo online To kolejna kasa fiskalna mobilna w naszym rankingu – wyjątkowo zgrabna i elegancka Posnet Ergo. Wyróżnia się ergonomią pracy oraz możliwością rozbudowy urządzenia według swoich potrzeb. Możemy wybrać bazę towarową o wielkości 4, 6 lub 8 tysięcy PLU.

Jaka drukarka do paragonów?

z prędkością światła. W tym przypadku zdecydowanie sprawdzi się drukarka fiskalna Cube ONLINE, która jest najszybszą drukarką tego typu na rynku. Drukuje z prędkością 300 mm/s. Nie zdążysz mrugnąć, a Twój klient otrzyma wydrukowany paragon.

Co lepsze kasa fiskalna czy drukarką fiskalną?

Większości przedsiębiorców wystarczy kasa fiskalna, a drukarka fiskalna to odpowiednia propozycja dla dużych miejsc sprzedaży czy usług. Kasa sprawdzi się więc w niewielkich sklepach, cukierniach, drogeriach, kioskach, małej gastronomii, u lekarza, kosmetyczki, fryzjera czy prawnika.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: