Jaka drukarka do zdjęć laserowa czy atramentowa

Jaka drukarka do domu laserowa czy atramentowa?

Drukarka laserowa jest lepszym rozwiązaniem, gdy drukuje się dużo i oczekuje wydruków wysokiej jakości. Dla warunków domowych alternatywnym rozwiązaniem może być atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, które oprócz drukowania, pozwala również skanować i kserować, co jest przydatne zwłaszcza dla uczniów i studentów.

Jaka drukarka laserowa do zdjęć?

Dużo bardziej wymagający użytkownicy, którym zależy na zdecydowanie lepszej jakości zdjęć, powinni zainteresować się drukarką Epson L850. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które co prawda drukuje dość wolno (4 strony/min. przy wydrukach kolorowych i zaledwie 5 stron/min.

Jaka drukarka termosublimacyjna do zdjęć?

Najlepsze drukarki termosublimacyjne Ciekawym przykładem drukarki termosublimacyjnej jest Canon CP1300 WiFi. Pozwala ona na wydruk zdjęć o rozmiarze 10×15 cm w czasie ok. 47 s. Działa bezprzewodowo, również z urządzeniami Apple, wykorzystując funkcję AirPrint.

Jaka drukarka do sporadycznego użytku?

Najlepszym rozwiązaniem, gdy drukujesz okazjonalnie, okaże się laserowa drukarka monochromatyczna. Wydruk w czerni jest tańszy niż w kolorze, a specyfika technologii laserowej pozwala na rzadkie korzystanie z drukarki bez szkody dla kondycji sprzętu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: