Jaka drukarka do zdjęć 2018

Jaka drukarka do zakładu fotograficznego?

Canon Pixma TS5350: drukarka do zdjęć do 500 zł Polaroid HI-PRINT Pocket Printer: mini drukarka do zdjęć naklejanych. Brother DCP-T520W: drukarka do zdjęć do 1000 zł Epson L805: drukarka do zdjęć do 1500 zł

Jaka drukarka do zdjęć wielofunkcyjna?

Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T500W. Według wielu to najlepsza drukarka do zdjęć, która sprawdzi się w domu i w biurze – urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Brother InkBenefit Plus DCP-T500W pozwala na przygotowywanie wydruków, kopiowanie oraz skanowanie w kolorze i w czerni.

Jaka drukarka termosublimacyjna do zdjęć?

Najlepsze drukarki termosublimacyjne Ciekawym przykładem drukarki termosublimacyjnej jest Canon CP1300 WiFi. Pozwala ona na wydruk zdjęć o rozmiarze 10×15 cm w czasie ok. 47 s. Działa bezprzewodowo, również z urządzeniami Apple, wykorzystując funkcję AirPrint.

Jaka drukarka do zdjęć A3?

Drukarka Epson L1800 Epson L1800 to pierwsza 6-kolorowa drukarka Epson A3+ z systemem stałego zasilania w atrament . Umożliwia drukowanie zdjęć i dokumentów w kolorze przy doskonałej jakości i bardzo niskich kosztach.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: