Jaka drukarka do maca

Jaka drukarka pasuje do Maca?

Epson EcoTank L4160 jest to wydajna drukarka atramentowa posiadająca wbudowany skaner, która doskonale współpracuje ze sprzętem pochodzącym z Cupertino. … Epson EcoTank L4160. … Stylowe i eleganckie urządzenie 3w1 (druk, skanowanie i kopiowanie) z systemem kaset FINE i atramentami ChomaLife100. … Canon PIXMA TS5350.

Jak podłączyć drukarkę do Macbooka?

Aby dodać drukarkę do listy drukarek, wybierz polecenie menu Apple > Preferencje systemowe, a następnie kliknij w Drukarki i skanery . Kliknij w przycisk dodawania , a następnie kliknij w przycisk Domyślne . Zaznacz drukarkę na liście drukarek (podpisaną Profil AirPrint), a następnie kliknij w Dodaj.

Jak się drukuje na Macbook?

Drukowanie dokumentu lub koperty w Pages na MacuOtwórz dokument, a następnie wybierz polecenie menu Plik > Drukuj (użyj menu Plik widocznego na górze ekranu).Kliknij w menu podręczne Drukarka i wybierz drukarkę. … Ustaw opcje drukowania: … Kliknij w Drukuj.

Jak podłączyć drukarkę HP do Macbooka?

Otwórz menu Apple i kliknij polecenie Preferencje systemowe, a następnie wybierz pozycję Drukarki i skanery. Jeżeli drukarki nie ma na liście, kliknij znak plus , a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami lub wybierz drukarkę i kliknij przycisk Dodaj, aby zakończyć konfigurację.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: