Jaka drukarka do etykiet

Jak wybrać drukarkę do etykiet?

Typowa drukarka etykiet ma zakres drukowania 4 cali, co w przybliżeniu daje ok. 10 cm szerokości. Jeśli więc etykieta ma mniej niż 10 cm szerokości, wybierz drukarkę 4-calową. Warto dodać, że szerokość to pierwsza wartość podawana w rozmiarze etykiety.

Jaka najlepsza drukarka do naklejek?

Jeśli szukasz drukarki atramentowej, która może drukować profesjonalne kolorowe naklejki i etykiety, rewelacyjnym wyborem okaże się z pewnością Canon PIXMA Pro-100. Dzięki 8 tuszom barwnikowym urządzenie pozwala uzyskać olśniewające barwy na zdjęciach i innych wydrukowanych materiałach.

Jaka drukarka do etykiet kurierskich?

W przypadku zakupu drukarki do etykiet kurierskich optymalnym parametrem jest rozdzielczość jest 203dpi. Taka rozdzielczość pozwala na wydruk czytelnych i przejrzystych etykiet wysyłkowych. Większe rozdzielczości nie mają tutaj racji bytu, ponieważ dedykowane są do mniejszych kodów kreskowych i mniejszych produktów.

Jaka drukarka etykiet dla elektryka?

Najlepsze drukarki dla elektryków Na szczególną uwagę zasługują drukarki Brother z serii P-Touch, np. P-touch 1830VP, P-touch 1850/VP, czy P-touch 1950VP. Te urządzenia oferują najwyższej jakości wydruki, które są bardzo trwałe i odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz na urazy mechaniczne.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: