Jaka drukarka do drukowania na płótnie

Jaka drukarka termosublimacyjna?

Drukarki termosublimacyjne to urządzenia wykorzystujące ciepło do przenoszenia barwnika na różne nośniki….Ranking: Drukarki termosublimacyjnaHP Sprocket 200 biały (1AS85A) … DNP TERMOSUBLIMACYJNA DS-RX1 (EX21184) … Kodak Photo Printer Dock PD450W (SB3858) … Polaroid Hi-Print Pocket (9046)

Jak drukować na ploterze?

Ploter drukujący to po prostu duża (lub bardzo duża) drukarka atramentowa, tzw “plujka”. Posiada głowicę drukującą (lub kilka głowic – po jednej lub nawet po dwie na każdy kolor), która jeździ nad przesuwającym się pod nią materiałem. Ploter drukuje “plując” na materiał atramentem.

Jaka drukarka do obrazów?

Polaroid HI-PRINT Pocket Printer: mini drukarka do zdjęć naklejanych. Brother DCP-T520W: drukarka do zdjęć do 1000 zł Epson L805: drukarka do zdjęć do 1500 zł Epson EcoTank L1800: profesjonalna drukarka do 3000 zł

Jaka drukarka do studia fotograficznego?

Wybór drukarek dla profesjonalnych studiów fotograficznych jest niezwykle szeroki, lecz w rankingach (również w naszym) przodują sprzęty od firm Epson i Canon. Urządzenia opisane w zestawieniu wykorzystują tusze, a nie tonery, dlatego że właśnie te materiały zapewniają najwyższą, fotograficzną jakość wydruków.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: