Drukowanie etykiet jaka drukarka

Jaka drukarka do etykiet kurierskich?

W przypadku zakupu drukarki do etykiet kurierskich optymalnym parametrem jest rozdzielczość jest 203dpi. Taka rozdzielczość pozwala na wydruk czytelnych i przejrzystych etykiet wysyłkowych. Większe rozdzielczości nie mają tutaj racji bytu, ponieważ dedykowane są do mniejszych kodów kreskowych i mniejszych produktów.

Na czym drukować etykiety?

Tak. Jedynym wymogiem jest zastosowanie specjalistycznego papieru samoprzylepnego. Naklejki możemy drukować zarówno za pomocą drukarek atramentowych, jak i ich laserowych odpowiedników. Do tego typu wydruków możemy również wykorzystać dedykowaną drukarkę termiczną.

Jaka drukarka do InPost?

Drukarka etykiet InPost Qoltec 50243 USB LAN RS232.

Jaka drukarka etykiet dla elektryka?

Najlepsze drukarki dla elektryków Na szczególną uwagę zasługują drukarki Brother z serii P-Touch, np. P-touch 1830VP, P-touch 1850/VP, czy P-touch 1950VP. Te urządzenia oferują najwyższej jakości wydruki, które są bardzo trwałe i odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz na urazy mechaniczne.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: