Drukarka sieciowa jak podłączyć

Jak uruchomić drukarkę w sieci?

W obszarze Sprzęt i dźwięk, wybierz pozycję Wyświetl urządzenia i drukarki. Naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) drukarkę, którą chcesz udostępnić, a następnie wybierz Właściwości drukarki i kartę Udostępnianie. Na karcie Udostępnianie wybierz Udostępnij tę drukarkę.

Jak podłączyć drukarkę do wifi?

Użyj Kreatora konfiguracji sieci bezprzewodowej na panelu sterowania drukarki, aby podłączyć drukarkę do sieci Wi-Fi.Umieść drukarkę w pobliżu routera Wi-Fi.Otwórz menu Konfiguracja, Sieć lub Ustawienia sieci bezprzewodowej, a następnie wybierz Kreator konfiguracji łącza bezprzewodowego.

Jak podłączyć drukarkę?

Tradycyjnym i najpowszechniejszym sposobem jest jednak wybór przewodu. W tym celu potrzebny jest kabel USB, który powinien znajdować się w zestawie z Twoją drukarką. Podłącz go najpierw do urządzenia drukującego i to samo zrób z zasilaczem sieciowym. Kiedy będziesz gotowy, podłącz kabel do portu USB w Twoim laptopie.

Jak połączyć drukarkę z routerem?

Odłącz drukarkę od komputera i podłącz płaski, prostokątny wtyk przewodu USB do portu USB w routerze.Podłącz drukarkę do źródła zasilania i włącz ją.Uruchom przeglądarkę internetową. W wierszu lokalizacji lub adresu wprowadź adres 192.168.1.1, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: