Drukarka laserowa jaki tusz

Czy do drukarki laserowej potrzebny jest tusz?

Do drukarki laserowej nie będziesz potrzebował regularnej wymiany tuszu. Zamiast niego urządzenie wyposażono w toner – jednak nie wystarczy on do tworzenia wydruków.

Czy drukarka laserowa zasycha?

Drukarki laserowe – drukarki laserowe cechują się wysoką jakością wydruku w przypadku dokumentów, cichą pracą i niskimi kosztami użytkowania. Poza tym nie ma w nich ryzyka zaschnięcia tuszu lub głowicy w trakcie sporadycznego użytkowania.

Po co toner do drukarki laserowej?

Wytwarzana wiązka laserowa pada na światłoczuły bęben, który za pomocą właściwości elektrostatycznych przyciąga cząsteczki tonera. Bęben drukarki odczytuje zaznaczony na nim obraz i trwale się z nim wiąże. Efekt po chwili możemy podziwiać na wydruku.

Jaka drukarka laserowa czy atramentowa?

W domowych warunkach, przy sporadycznym drukowaniu niewielkiej liczby stron lepiej sprawdzi się drukarka atramentowa. Przy większych potrzebach, np. drukowaniu kilkunastu stron dziennie warto rozważyć zakup drukarki laserowej. Oferuje ona nieco szybsze wydruki oraz niższy koszt eksploatacji.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: