Drukarka fiskalna jakie kśt

Jakie KŚT kasa fiskalna?

Roczna stawka amortyzacji dla kas fiskalnych sklasyfikowanych jako KŚT 669 wynosi 20%, z wyjątkiem kas zaliczanych do zespołów komputerowych – wtedy jest to KŚT 487 (jeśli zostały przyjęte do firmy do końca 2017 roku powinny zostać wprowadzane pod kategorią 491), a stawka amortyzacji wynosi 30%.

Jakie KŚT dla drukarki?

Jak wynika z Klasyfikacji Środków Trwałych, drukarka może wchodzić w skład zespołu komputerowego (rodzaj 491 KŚT). Obejmuje on maszyny i urządzenia do wprowadzania, przetwarzania, przechowywania i wyprowadzania informacji cyfrowych lub analogowych, w szczególności m.in.: jednostki centralne (np.

Jakie KŚT kamera termowizyjna?

Jak wynika z załącznika do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 1999r. W sprawie Klasyfikacji Środków Trwałych (Dz.U.Nr 112, poz. 1317 z późn.zm.), zarówno aparat cyfrowy jak i kamerę zalicza się do grupy 6 KŚT, podgrupy 62, rodzaju 622 – symbol PKWiU 32.30.33.

Jaki KŚT dla komputera?

KŚT (klasyfikacja środków trwałych) dla laptopa to 487, czyli zespoły komputerowe.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: