Drukarka epson gdzie papier

Gdzie wkłada się papier do drukarki Epson?

Załaduj papier stroną przeznaczoną do drukowania skierowaną do góry tak, aby przylegał do prawej strony podajnika papieru i umieść go za zakładkami. Strona przeznaczona do druku jest zwykle „bielsza” lub jaśniejsza niż druga strona.

Co zrobić gdy papier zatnie się w drukarce Epson?

Anuluj zadanie drukowania. Podnieś moduł skanera. Wyjmij papier ze środka urządzenia, w tym pourywane kawałki. Zamknij moduł skanera.

Jak włożyć papier do drukarki?

Jest to uzależnione od sposobu działania drukarki, jednak najczęściej należy:unieść kartkę w taki sposób, jak została wysunięta przez podajnik drukarki,obrócić ją na drugą stronę poprzez obrót wokół dłuższej krawędzi, bez zmiany orientacji góra-dół kartki,umieścić w ten sam sposób w podajniku drukarki, na wierzchu.31 lip 2021

Jak zmienić rodzaj papieru w drukarce Epson?

Podstawowe ustawienia drukarki w systemie Windows Otwórz plik, który chcesz wydrukować. Przejdź do ustawień drukarki. Kliknij kartę Main (Główne). Wybierz odpowiednie ustawienie opcji Paper Source (Źródło papieru).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: