Drukarka brother w trybie offline co zrobić

Co to znaczy że drukarka jest w trybie offline?

Kiedy w drukarce jest włączony tryb offline, nie można z niej korzystać. Oznacza to, że urządzenie jest odłączone od sieci, przez co nie może łączyć się z innymi sprzętami.

Jak podłączyć drukarkę do tej samej sieci co komputer?

Wybierz przycisk Start , a następnie wybierz pozycję Ustawienia > urządzenia > drukarki & skanery. Wybierz drukarkę, którą chcesz udostępnić, a następnie wybierz opcję Zarządzaj. Wybierz Właściwości drukarki, następnie wybierz kartę Udostępnianie. Na karcie Udostępnianie wybierz Udostępnij tę drukarkę.

Jak sprawdzić czy drukarka jest podłączona do sieci?

Wydrukuj stronę testową. Na pasku nawigacyjnym wybierz Sieć, a następnie Urządzenia. W sekcji Drukarki sprawdź czy urządzenie znajduje się na liście.

Co zrobić gdy drukarka nie chce się włączyć?

Jeżeli drukarka się nie włącza, poczekaj 10 sekund, a następnie ponownie naciśnij przycisk zasilania. Gdy drukarka jest podłączona do gniazda sieciowego, poczekaj dwie godziny, aż akumulator się naładuje, a następnie spróbuj wydrukować na zasilaniu z akumulatora.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: