Druk na koszulkach jaka drukarka

Jaka drukarka do nadruku na koszulkach?

Sitodruk, czyli druk analogowy Maszyna do nadruków na koszulkach to forma zbudowana ze stalowej ramy i nylonowej siatki, w której przetłacza się farba, wykonując odbitkę.

Jak nazywa się drukarka do koszulek?

Drukarki DTG drukują dowolną grafikę bezpośrednio na koszulki, torby, czapki, chusty lub innego rodzaju tekstylia, jest to popularny rodzaj sprzętu do zdobienia materiałów. Cyfrowa technologia DTG umożliwia szybką realizację tego rodzaju zamówień.

Co można drukować na koszulkach?

Druk bezpośredni DTG Jest to obecnie najpopularniejsza metoda nadruku na koszulkach. Druk DTG daje ogromny wybór kolorów bez podnoszenia kosztów realizacji. Oddaje głębię i intensywność barw i pozwala na drukowanie projektów z dużą ilością szczegółów np. zdjęć.

Jaka drukarka do sublimacji?

Do atramentów sublimacyjnych adaptuje się tylko i wyłącznie drukarki posiadające głowice piezoelektryczne – najczęściej to sprzęty marki Epson lub Brother. Dobrym i ekonomicznym rozwiązaniem jest dodanie do takiej drukarki systemu stałego zasilania tuszem (tzw.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: