Dlaczego drukarka ucina wydruk

Dlaczego drukarka ucina zdjęcia?

Re: Rozmiar zdjęcia po wydruku Rozumiem tylko że jak chce wpasować zdjęcie z lustrzanki do takiego formatu to nie wypełnia ono całkowicie papieru lecz po wydruku powstają „marginesy’. Znowu jak w sterowniku drukarki wybiorę dopasowanie zdjęcia do rozmiaru papieru to wtedy drukarka ucina dół albo górę ujęcia.

Jak ustawić marginesy w drukarce HP?

Ustawianie marginesów stronyKliknij pozycję Projekt strony > marginesów >marginesów niestandardowych.W obszarze Prowadnicemarginesów wpisz minimalne marginesy drukarki lub wpisz marginesy większe niż obszar, w przypadku których drukarka nie jest drukowana.

Dlaczego drukarka drukuje co drugi wiersz?

Drukarka musi się skalibrować po wymianie kartridża. Po wydrukowaniu tej strony należy ja położyć na szybie skanera i nacisnąć skanuj. Zresztą cała procedura jest na niej pokazana. Jeśli jednak kolorowy kartridż nie drukuje, to kalibracja się nie powiedzie.

Dlaczego nie można wydrukować pliku PDF?

Ponowne tworzenie pliku PDF Otwórz oryginalny plik w programie źródłowym (takim jak program do przetwarzania tekstu lub do składu). Wybierz polecenia Plik > Drukuj, a następnie opcję zapisu pliku w formacie PDF. Otwórz nowy plik PDF i spróbuj ponownie wydrukować.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: