Dlaczego drukarka robi paski

Dlaczego Epson drukuje w paski?

Poziome pasy Uruchom program narzędziowy Head Cleaning (Czyszczenie głowicy), aby wyczyścić zatkane dysze tuszu. Używać oryginalnych pojemników z tuszem firmy Epson. Upewnić się, że wybrane w sterowniku drukarki ustawienie opcji Paper Type (Typ papieru) jest odpowiednie dla papieru załadowanego do drukarki.

Dlaczego drukarka nie drukuje wyraźnie?

Upewnij się, że drukowany obraz ma odpowiednią rozdzielczość. Obrazy za bardzo powiększone mogą być zamazane lub niewyraźne. Jeżeli problem występuje na krawędzi drukowanego obrazu, użyj oprogramowania zainstalowanego z drukarką lub innej aplikacji, aby obrócić obraz o 180°.

Dlaczego moja drukarka drukuje na różowo?

Wydruki próbne też są różowe? Wygląda to na zatkane dysze i brak jednego koloru. Czyszczenie programowe nie musi ich przepchać. To, że tusze pełne, to żaden argument.

Dlaczego drukarka przerywa tekst?

Najczęściej to zapchana głowica drukująca, pusty kartridż lub wadliwy pojemnik. Jak to naprawić: Włącz czyszczenie głowic. Można to wykonać na panelu sterowania drukarki. W celu zapobiegania zapychaniu głowic drukujących należy drukować co najmniej raz w miesiącu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: