Dlaczego drukarka nie pobiera papieru

Co zrobić jak drukarka HP nie pobiera papieru?

Zresetuj swoją drukarkę! W przypadku drukarek HP wystarczy odłączyć kabel zasilający od drukarki, gdy urządzenie jest włączone, a następnie odłączyć go również od prądu. Teraz powinniśmy odczekać 60 sekund, a następnie ponownie podłączyć kabel – i do drukarki, i do prądu.

Dlaczego drukarka nie widzi papieru?

Być może papier nie jest pobierany przez wałki. Prowadnica szerokości papieru może być zbytnio dociśnięta do stosu papieru. Podajnik papieru może być nie do końca wsunięty do urządzenia. Ustawienia papieru w sterowniku drukarki nie odpowiadają parametrom papieru załadowanego do zasobnika.

Dlaczego drukarka krzywo wciąga papier?

Witam zdejmij pokrywę z tyłu drukarki i zobacz czy nie jakiś kwałków papieru albo czegoś co blokuje. Jeśli nic nie widać rozbież drukarkę coś musi być na rolkach głównych.

Dlaczego drukarka HP gniecie papier?

Takie zachowanie drukarki jest spowodowane zazwyczaj zabrudzeniem wałków, których wiele zawiera każda drukarka. Ale niekiedy ten problem pojawia się po uprzednim zacięciu papieru. Po takim zacięciu użytkownik zazwyczaj próbuje „siłą” wyciągnąć papier i „przy okazji” uszkadza urządzenie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: