Dlaczego drukarka nie drukuje mimo ze jest tusz

Dlaczego drukarka nie drukuje po wymianie tuszu?

Czyszczenie kartridży Należy więc wyjąć z powrotem pojemnik z tuszem lub tonerem i delikatnie go przeczyścić- zwłaszcza w miejscu elektronicznego chipu, który łączy drukarkę z wkładem. Niekiedy już samo wyjęcie i ponowne włożenie kartridża wystarcza, by zniwelować problem.

Dlaczego tusz do drukarki nie działa?

Tu przyczyną są zazwyczaj zapchane powietrzem, lub zaschniętym tuszem dysze w drukarce. W celu przeczyszczenia dysz należy znaleźć w urządzeniu ustawienie „Czyszczenie głowicy”. Czasami czyszczenie trzeba powtórzyć nawet kilka razy, aby urządzenie dobrze przygotowało się do pracy.

Dlaczego drukarka nie drukuje na czarno po wymianie tuszu?

Jeśli Twoja drukarka nie drukuje kolorem czarnym, być może problem tkwi w niskiej ilości czarnego tuszu. Warto zatem sprawdzić na początku, czy wkłady atramentowe nie są puste, a dopiero potem starać się znaleźć inne przyczyny.

Co zrobić gdy tusz w drukarce zaschnie?

Zaschnięty tusz w drukarce z kartridżami zintegrowanymi z głowicamiWyjmij kartridż.Nasączone płynem do udrożniania płatki kosmetyczne włóż do niewielkiego spodka lub talerzyka.Umieść na nich pojemnik z tuszem, tak by dyszami dotykał wilgotnych płatków kosmetycznych.Pozostaw kartridż na około pół godziny.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: