Dlaczego drukarka nie drukuje dokumentów

Dlaczego nie można wydrukować dokumentu?

Sprawdź, czy kabel łączący drukarkę z komputerem jest podłączony prawidłowo. Jeśli drukarka jest podłączona do koncentratora USB, odłącz kabel drukarki od koncentratora. Potem podłącz kabel drukarki bezpośrednio do portu USB komputera. Wyłącz drukarkę.

Dlaczego drukarka nie drukuje wyraznie?

Upewnij się, że drukowany obraz ma odpowiednią rozdzielczość. Obrazy za bardzo powiększone mogą być zamazane lub niewyraźne. Jeżeli problem występuje na krawędzi drukowanego obrazu, użyj oprogramowania zainstalowanego z drukarką lub innej aplikacji, aby obrócić obraz o 180°.

Dlaczego drukarka nie reaguje na polecenie drukowania?

Prozaicznym powodem nie reagowania drukarki na polecenia jest nieprawidłowo podłączone zasilanie. Na początku warto sprawdzić, czy zasilanie drukarki nie zostało przypadkiem odłączone. Jeżeli wszystko wydaje się w porządku, należy zresetować urządzenie poprzez odłączenie przewodu zasilającego na około 10 sekund.

Dlaczego nie można wydrukować dokumentu PDF?

Na komputerze zamknij oryginalny plik PDF, a następnie otwórz inny plik PDF. W pliku PDF kliknij menu Plik, wybierz polecenie Drukuj, przejrzyj ustawienia, a następnie kliknij przycisk Drukuj. Jeśli plik jest drukowany, oznacza to, że problem jest związany z oryginalnym plikiem PDF.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: