Dlaczego drukarka nie chce pobierać papieru

Co zrobić gdy drukarka HP nie pobiera papieru?

Zresetuj swoją drukarkę! W przypadku drukarek HP wystarczy odłączyć kabel zasilający od drukarki, gdy urządzenie jest włączone, a następnie odłączyć go również od prądu. Teraz powinniśmy odczekać 60 sekund, a następnie ponownie podłączyć kabel – i do drukarki, i do prądu.

Dlaczego drukarka zle wciaga papier?

Witam zdejmij pokrywę z tyłu drukarki i zobacz czy nie jakiś kwałków papieru albo czegoś co blokuje. Jeśli nic nie widać rozbież drukarkę coś musi być na rolkach głównych. Wygląda na uszkodzenie sprzęgła.

Dlaczego drukarka nie widzi papieru?

Być może papier nie jest pobierany przez wałki. Prowadnica szerokości papieru może być zbytnio dociśnięta do stosu papieru. Podajnik papieru może być nie do końca wsunięty do urządzenia. Ustawienia papieru w sterowniku drukarki nie odpowiadają parametrom papieru załadowanego do zasobnika.

Dlaczego zacina mi się papier w drukarce?

Jedną z wielu usterek jakie mogą wystąpić w drukarce jest zacinanie się kartek papieru wewnątrz urządzenia. Może to być spowodowane głównie przez zużyte rolki poboru papieru, niepożądane elementy które dostały się do drukarki spinacze, kawałki plastiku, długopisy itd.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: