Dlaczego drukarka hp nie pobiera papieru

Co zrobić jak drukarka HP nie pobiera papieru?

Zresetuj swoją drukarkę! W przypadku drukarek HP wystarczy odłączyć kabel zasilający od drukarki, gdy urządzenie jest włączone, a następnie odłączyć go również od prądu. Teraz powinniśmy odczekać 60 sekund, a następnie ponownie podłączyć kabel – i do drukarki, i do prądu.

Dlaczego drukarka nie chcę pobrać papieru?

Drukarka nie chce pobrać papieru? Warto przyjrzeć się przede wszystkim załadowanym kartkom, czy spełniają wymagania, takie jak czystość czy równe ułożenie. Problematyczne może okazać się także zbyt mocne przyciśnięcie arkuszy prowadnicą szerokości papieru, jak i nieprawidłowe umieszczenie podajnika papieru w drukarce.

Dlaczego drukarka krzywo wciąga papier?

Witam zdejmij pokrywę z tyłu drukarki i zobacz czy nie jakiś kwałków papieru albo czegoś co blokuje. Jeśli nic nie widać rozbież drukarkę coś musi być na rolkach głównych.

Co zrobić gdy drukarka pokazuje brak papieru?

Sprawdź stan papieru, upewnij się, że drukarka jest umieszczona na płaskiej powierzchni, dostosuj ustawienia papieru w sterowniku drukarki oraz wyczyść wałki, aby rozwiązać problem z podawaniem papieru. W niektórych przypadkach należy oddać drukarkę do serwisu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: