Dlaczego drukarka drukuje paski

Dlaczego drukarka Epson drukuje w paski?

Poziome pasy Uruchom program narzędziowy Head Cleaning (Czyszczenie głowicy), aby wyczyścić zatkane dysze tuszu. Używać oryginalnych pojemników z tuszem firmy Epson. Upewnić się, że wybrane w sterowniku drukarki ustawienie opcji Paper Type (Typ papieru) jest odpowiednie dla papieru załadowanego do drukarki.

Dlaczego moja drukarka drukuje na różowo?

Wydruki próbne też są różowe? Wygląda to na zatkane dysze i brak jednego koloru. Czyszczenie programowe nie musi ich przepchać. To, że tusze pełne, to żaden argument.

Dlaczego drukarka drukuje co drugi wiersz?

Drukarka musi się skalibrować po wymianie kartridża. Po wydrukowaniu tej strony należy ja położyć na szybie skanera i nacisnąć skanuj. Zresztą cała procedura jest na niej pokazana. Jeśli jednak kolorowy kartridż nie drukuje, to kalibracja się nie powiedzie.

Dlaczego drukarka przerywa tekst?

Najczęściej to zapchana głowica drukująca, pusty kartridż lub wadliwy pojemnik. Jak to naprawić: Włącz czyszczenie głowic. Można to wykonać na panelu sterowania drukarki. W celu zapobiegania zapychaniu głowic drukujących należy drukować co najmniej raz w miesiącu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: