Dlaczego drukarka drukuje blado

Dlaczego drukarka drukuje za jasno?

Zobacz Ustawienie drukarki. Jeżeli cala strona jest zbyt jasna, oznacza to, że tryb oszczędzania tonera Tryb oszczędzania toneru może być włączony. Wyłącz tryb oszczędzania tonera Tryb oszczędzania toneru w zakładce sterownika Właściwości. Spróbuj zainstalować nową kasetę tonera.

Dlaczego drukarka drukuje niedokładnie?

W drukarkach laserowych, pionowe pasy świadczą o kończącym się tonerze, zużyciu bębna lub listwy czyszczącej. Pasy poziome mogą być skutkiem problemów z elektroniką. Jeżeli zaistniały podobne objawy, często wystarczy wymiana zużytego tuszu lub tonera.

Dlaczego brudzi drukarka?

We wnętrzu drukarki gromadzi się kurz dostający się przez szczeliny podajnika i odbiornika papieru, pył celulozowy z arkuszy, strzępki papieru i toner. Zanieczyszczenia dostają się pomiędzy trybiki drukarki, oblepiają też wałki transportujące.

Dlaczego drukarka HP drukuje w pomniejszeniu?

Oznacza to, że ustawienia mogą być źle skonfigurowane. Tyczy się to zarówno drukarki, jak i komputera. W obu tych przypadkach może to skutkować nieprawidłowymi wydrukami. Niestety niektóre awarie nie będą możliwe do naprawienia w domu i konieczna będzie wizyta u specjalisty.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: