Co zrobić jeśli drukarka nie wykrywa tuszu

Co zrobić gdy drukarka nie pobiera tuszu?

Jak zresetować drukarkę, żeby widziała tusz?Wyciągnij nowy pojemnik z tuszem i włóż na jego miejsce stary.Włącz drukarkę i pozostaw ją na około 15 minut.Zamień tusze – wyjmij stary i włóż nowy. … Wyjmij nowy kartridż z drukarki.Wyłącz drukarkę za pomocą przycisku.Wyciągnij kabel zasilający z kontaktu.

Jak wyłączyć komunikat o braku tuszu?

W jaki sposób można to zrobić? W momencie, gdy po raz kolejny wyświetli się nam komunikat dotyczący braku atramentu, przytrzymujemy przycisk „STOP” przez około 5-10 sekund. Zależnie od modelu ten przycisk może wyglądać inaczej, gdyż spotykany jest również w formie na przykład kółka i trójkąta.

Jak oszukac drukarkę z tuszem Canon?

Robimy to w następujący sposób. Po wyświetleniu komunikatu brak atramentu, przytrzymujemy co najmniej przez 5 sekund przycisk STOP. Tak samo czy kolor czy czarny. Po tej czynności drukarka wyłączy sprawdzanie poziomu atramentu a my możemy spokojnie drukować.

Jak włączyć funkcję wykrywania poziomu atramentu Canon?

Odszukaj na komputerze kategorię „Urządzenia i drukarki”. Spośród wszystkich pozycji wybierz swoją drukarkę. Kliknij prawym przyciskiem myszy „Właściwości drukarki”, następnie „Obsługa”. Kiedy na Twoim ekranie pojawi się komunikat o niskim poziomie tuszu czy pustym kartridżu, włącz „Monitor poziomu tuszu”.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: