Co zrobić gdy drukarka nie drukuje na czarno

Dlaczego drukarka nie drukuje na czarno po wymianie tuszu?

Jeśli Twoja drukarka nie drukuje kolorem czarnym, być może problem tkwi w niskiej ilości czarnego tuszu. Warto zatem sprawdzić na początku, czy wkłady atramentowe nie są puste, a dopiero potem starać się znaleźć inne przyczyny.

Co zrobić gdy drukarka Epson nie drukuje na czarno?

Jeżeli Twoja drukarka nie drukuje na czarno, spróbuj zmienić jej ustawienia. Wybierz opcję druku w skali szarości zamiast w kolorze. Po tej zmianie jakość wydruków w czerni może się poprawić.

Co zrobić żeby drukarka drukowała na czarno?

Kliknij pozycję Właściwości drukarki. Otwarte okno dialogowe i dostępne opcje są specyficzne dla drukarki. W oknie dialogowym znajdź i wybierz właściwości drukowania w kolorze, w skali odcieni szarości lub czarno-białe.

Dlaczego drukarka drukuje na szaro a nie na czarno?

Co ciekawe, niektóre atramentówki mogą nagle zacząć drukować czarny tekst szarą czcionką. To efekt zaschnięcia w głowicy czarnego tuszu. Urządzenie tworzy wówczas mieszankę na bazie innych dostępnych kolorów – a co za tym idzie – otrzymujemy wydruki o szarym odcieniu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: