Co zrobić gdy drukarka jest w trybie offline brother

Dlaczego drukarka Brother jest w trybie offline?

Drukarka może znajdować się w trybie offline, przez co jej użycie nie będzie możliwe. Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest blokada usługi bufora drukarki, przestawiona opcja trybu offline, albo problemy z połączeniem z WiFi.

Co to jest tryb offline w komputerze?

Objawy. Jest to przewodnik po usłudze dysk Google, jak włączyć i wyłączyć tryb „Aktywuj” w trybie offline, aby pliki były dostępne bez połączenia z Internetem. Należy pamiętać, że połączenie z Internetem jest wymagane do ustawienia trybu dla przechowywanych plików.

Jak zmienić status drukarki z wstrzymanej?

Jeśli status drukarki to Wstrzymany: Użytkownicy systemów Windows XP i Windows Vista: Kliknij prawym przyciskiem ikonę urządzenia Brother i wybierz opcję Wznów drukowanie. (Jeśli w menu pojawiła się informacja Drukowanie wstrzymane, stan drukarki jest poprawny.)

Jak sprawdzić czy drukarka jest podłączona do sieci?

Wydrukuj stronę testową. Na pasku nawigacyjnym wybierz Sieć, a następnie Urządzenia. W sekcji Drukarki sprawdź czy urządzenie znajduje się na liście.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: