Co to znaczy drukarka mono

Co oznacza druk mono?

Druk monochromatyczny co to znaczy? Mówiąc o druku monochromatycznym mamy na myśli wydruk w kolorystyce czarno-białej. Jeśli zależy nam tylko na dokumentach w tych kolorach, warto zastanowić się nad zakupem drukarki monochromatycznej.

Co to znaczy monochromatyczne?

Monochromatyczny to pojęcie składające się z dwóch członów: „mono” – z łac. pojedynczy i „chroma” – z łac. barwa. Oznacza to zatem, że coś jest jednokolorowe, jednobarwne.

Co utrwala toner na papierze?

Na powierzchnię bębna nanoszony jest toner, który na skutek oddziaływania elektrostatycznego przykleja się do miejsc, które nie zostały naświetlone przez laser. Następnie toner przenoszony jest na papier, który w procesie przejścia miedzy rozgrzanymi wałkami, zostaje utrwalony.

Jaka drukarka laserowa mono tania w eksploatacji?

Ranking 2021: HP LaserJet Pro M15a – mono / tylko drukarka – niedroga, mała drukarka laserowa. Xerox Phaser 3020 – mono / tylko drukarka – dobra i tania drukarka laserowa WiFi. HP Laser 107w – mono / tylko drukarka – najlepsza drukarka laserowa do 500 zł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: